E. Raudžio firma „Elektroninės duomenų apdorojimo sistemos“ įkurta 1995 m.
Vėliau įmonei suteiktas trumpasis, susidedantis iš pirmųjų pavadinimo raidžių firmos „EDAS“ prekinis ženklas - pavadinimas. 

Pagrindinėmis firmos veiklos kryptimis buvo elektroninių skaičiavimo mašinų „SM“ remontas ir jų sisteminis programavimas, telefoninio ryšio sistemų, procesorinės technikos ir jų sistemų projektavimas, įdiegimas, aptarnavimas ir remontas. 

1998 metais buvo pradėtos teikti biurų ir namų apsaugos sistemų įdiegimo paslaugos.
Tai sudarė vaizdo, apsauginių sistemų projektavimo, įdiegimo ir techninio aptarnavimo darbai, konsultavimo paslaugos.

2001 metais susidomėta tuo metu dar palyginti nauja, spausdinimo technikos eksploatacinių medžiagų restauracijos, jų užpildymo paslauga.
Šiuo metu tai viena iš pagrindinių įmonės veiklos sričių. Įmonėje galima užpildyti bet kokio modelio spausdintuvo kasetes, jas atnaujinti, įsigyti naujų. Turėdami ilgametę patirtį ir kvalifikuotus specialistus, galime pasiūlyti itin geras kainas ir aukštą kokybę.

Įmonės veiklos sritys:

Šiuo metu įmonė teikia kokybiškas ir greitas kompiuterių ir jų dalių, spausdintuvų, kopijavimo technikos pardavimo, remonto, techninės priežiūros, profilaktinio aptarnavimo paslaugas, pildome ir atnaujiname spausdintuvų kasetes, prekiaujame programine įranga (programa „ESET”, „Windows” ir kt.), biuro popieriumi, kasos juostomis ir kt.

Pagrindinis įmonės darbo metodas - atidumas klientui ir jo poreikių identifikavimas.
Firmos „EDAS“ kredo - pastovumas ir patikimumas, greitas ir kokybiškas kliento poreikių identifikavimas ir įvykdymas.